Atribuită
Cumpărare directă
ACE K-FILE KENDO X 6 BUC DIVERSE MARIMI ACE K-FILE KENDO X 6 BUC-ASORTATE 8 buc ACE K-FILE KENDO X 6 BUC- MARIMEA 15- 6 buc ACE K-FILE KENDO X 6 BUC- MARIMEA 20- 4 buc ACE K-FILE KENDO X 6 BUC- MARIMEA 25- 4 buc Livrarea sa fie in programul magaziei Spitalului Clinic Coltea 8.30-14.00 Livrare in 3 zile
- Număr anunț
- DA26919228
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- PLURIFARM DENT SRL (CUI 10572395)
- Cod CPV
- 33131142-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,16 RON
- Valoare atribuită
- 336,16 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.