Atribuită Cumpărare directă

FOLIE LAMINATOR A4 1X29.41 NOTES 3X5.05 FISA PSI/PM 40X1.68 BATERIE 2032 10X2.10 PIX 3X5.88 COPERTA INDOSARIAT 12X0.42 INEL INDOSARIAT 12X0.36 TEXTMARKER 12X3.36 CALCULATOR BIROU 1X73.10 FOLIE PROTECTIE 4X6.30 CORECTOR 1X6.72

Număr anunț
DA26918748
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Alexandru Ceusianu (CUI 13054746)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305,10 RON
Valoare atribuită
305,10 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305,10 RON

din 305,10 RON estimat