Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale in comuna Martinis, sat Martinis

Număr anunț
DA26945435
Autoritate contractantă
COMUNA MARTINIS (CUI 4246238)
Furnizor / câștigător
ING SERVICE SRL (CUI 18687226)
Cod CPV
45232130-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66.509,44 RON
Valoare atribuită
66.509,44 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66.509,44 RON

din 66.509,44 RON estimat