Atribuită Cumpărare directă

10 8013572 SCAUN LEGANZA C11 BUC 1,00 399,00 335,29 63,71 20 6026816 PROFIL L AL ARGINTIU 14X10X1,5 1M BUC 1,00 11,55 9,71 1,84 30 6026735 CORNIER AL 11,5X11,5X1,5 1M BUC 1,00 7,08 5,95 1,13 40 7008721 PERIE 5433 PT USI 1M ALBA BUC 1,00 32,77 27,54 5,23 50 2009934 BASTON PT.ARICI CU BUCSE M12 4CR10 BUC 1,00 9,88 8,30 1,58 60 7014337 BOCANCI STEJAR S1 SRC BM - 44 BUC 1,00 99,90 83,95 15,95 70 1028123 DECOR ARC LEMN 5 BECURI FLACARA DCA5 BUC 1,00 40,00 33,61 6,39 80 5000837 OSKAR PIGMENT 2 GALBEN LAMAIE 180ML BUC 9,00 40,78 308,42 58,60 90 6020618 VAR HIDRATAT SAC 20KG BUC 2,00 11,88 19,97 3,79 100 4001964 PRIMUS ADEZIV POLISTIREN GRI 25KG(ADET) BUC 3,00 21,16 53,34 10,14 110 3026362 ROBINET APA RECE ZS0822 BUC 2,00 59,50 100,00 19,00 120 6000216 SURUB CAP HEXAGONAL M8X80 ZA DIN933-6.8 BUC 44,00 1,00 36,97 7,03 130 6000210 SD PIULITA HEXAGONALA DIN934-8 M8 ZA BUC 65,00 0,12 6,55 1,25 140 5014079 CT 84 EXPRESS SPUMA MONTAJ POLIST 750ML BUC 3,00 30,58 77,09 14,65 150 5012200 SILICON SANITAR TRANSPARENT ETALON 280ML BUC 2,00 10,00 16,81 3,19 160 5012203 SILICON UNIVERSAL ALB ETALON 280 ML BUC 1,00 9,81 8,24 1,57 170 1030761 RFT MANER ARCADA METALIC CROMAT SATINAT BUC 10,00 6,55 55,04 10,46 180 7055626 MANUSI PALAVAN - 10 PER 1,00 6,90 5,80 1,10 190 5016529 TRAFALET POLIESTER 180X66 MM ALB+ROSU BUC 1,00 15,61 13,12 2,49 200 5012596 OSK SW SUPERLAV MAT A-M INT ALB 8.5L BUC 1,00 153,00 128,57 24,43 210 5000673 OSKAR AMORSA ZERO MUCEGAI 1L BUC 1,00 16,76 14,08 2,68 220 1005467 PRELUNG

Număr anunț
DA26985234
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CHECEA (CUI 29070730)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44167000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.794,32 RON
Valoare atribuită
1.794,32 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.794,32 RON

din 1.794,32 RON estimat