Atribuită Cumpărare directă

Se va achizitiona un abonament la ziarul central – Adevărul pe anul 2021, care este necesar pentru aparatul propriu al Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă “Crişana” al judeţului Bihor. Decontarea se va realiza pe baza de document justificativ.

Număr anunț
DA26948256
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22200000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
385,51 RON
Valoare atribuită
385,51 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

385,51 RON

din 385,51 RON estimat