Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare pentru toate riscurile (incendiu, calamitati, furt etc ), conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari S.A. pentru 2 cladiri situate in Jud. Hunedoara , in care se se desfasoara activitati culturale, etc. 1. Clădire Casa - Muzeu „Avram Iancu” Baia de Criş - renovata 2003 val. inv. 84.863,87 lei, suprafata 16,45 mp, bunuri 107 piese cu valoarea 3585 lei. 2. Clădire Casa Memoriala „Dragan Muntean” – Poienita Voinii; 1995/renovat 2009 si 2018 , val. inv. 69.000 lei. Perioada asigurata: 12 luni, cu inceput valabilitate polite: 04 decembrie 2020.
- Număr anunț
- DA26937710
- Autoritate contractantă
- MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI 4521460)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 194,70 RON
- Valoare atribuită
- 194,70 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.