Atribuită Cumpărare directă

POMPA CONDENS EVACUARE = 1 BUC Traseu frigorific suplimentar 4ml AC 9.000BTU = 1 BUC

Număr anunț
DA26921625
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.033,61 RON
Valoare atribuită
1.033,61 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.033,61 RON

din 1.033,61 RON estimat