Atribuită Cumpărare directă

1. Cric hidraulic 1 buc 2. Compresor de aer 1 buc 3. Dulap de scule echipat 1 buc 4. Kit compresor (pistol suflat cu furtun spiralat) 1 buc 5. Pistol vopsit 1 buc

Număr anunț
DA26921639
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CLUJ (CUI 4547109)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.109 RON
Valoare atribuită
5.109 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.109 RON

din 5.109 RON estimat