Atribuită Cumpărare directă

DINTE CUPA JCB x 1 buc SURUB DINTE JCB x 2 buc PIULITA SURUB DINTE JCB x 2 buc GRESOR 1/8 x 10 buc TRANSPORT

Număr anunț
DA26923789
Autoritate contractantă
Comuna Secuieni (Consiliul Local Secuieni) (CUI 2613826)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43640000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,49 RON
Valoare atribuită
241,49 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

241,49 RON

din 241,49 RON estimat