Atribuită
Cumpărare directă
MIXER PLANET 30L REN SPB 30L Putere motor: 1100 W Capacitate: 30 litri Alimentare: 220V Diametrul cuvei: Ø 340 mm Incluse cuva din inox si 3 brate de mixare din inox: tel, spatula, carlig. 3 trepte de viteze: 125/204/483 rotatii/min. Dimensiuni: 590 x 610 x 910 mm Greutate: 79 kg
- Număr anunț
- DA26910776
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 39221100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.096,64 RON
- Valoare atribuită
- 2.096,64 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.