Atribuită
Cumpărare directă
Scaunul de gradinita Mobby a fost creat dupa un design ce asigura o pozitie perfecta copiilor Partea metalica este din fier foarte rezistent si de inalta calitate si realizat din teava rotunda Vopsit in camp electrostatic ofera o rezistenta marita pentru coroziune si ruginit Sezutul si spatarul sunt realizata din lemn stratificat de esenta tare Colturile rotunjite exclud si mai mult posibilitatea provocarii accidentelor Suruburile cu ce se prinde spatarul si sezutul sunt realizate in asa fel incat sa nu raneasca in nici un fel copii Inclinatia spatarului ofera o pozitie perfect sanatoasa pentru spatele copiilor Picioarele sunt prevazute cu dopuri ce protejeaza pardoseala Exista posibilitatea de sivuire al scaunelor Produs fabricat in Romania conform noilor reglementari Dimensiuni: inaltime totala: 60 cm latime sezut: 29 cm latime spatar: 30 cm inaltime sezut: 31.5 cm
- Număr anunț
- DA26930495
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI (CUI 19133407)
- Furnizor / câștigător
- MEBELISSIMO S.R.L. (CUI 41213669)
- Cod CPV
- 39161000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.739,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.739,50 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.