Atribuită
Cumpărare directă
Manusi de examinare nesterile nepudrate Culoare: alb laptos Marimi: S, M,L, XL Compozitie material: latex din cauciuc natural Ambalare: 100 bucati/cutie Caracteristici: - de unica folosinta; - nepudrate; - nesterile; - texturate; - datorita moliciunii si a senzatiei naturale confera un confort sporit; - asigura protectie si dexteritate in folosire; - manseta cu bordura face ca manusa sa nu alunece sau sa se ruleze - protejeaza de substante nedorite sau periculoase.
- Număr anunț
- DA26949801
- Autoritate contractantă
- Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI 7392416)
- Furnizor / câștigător
- FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
- Cod CPV
- 18424000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 438,90 RON
- Valoare atribuită
- 438,90 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.