Atribuită
Cumpărare directă
Etichete autoadezive Q-CONNECT 65/A4, 38.1 x 21.2 mm, albe, pretaiate, 100 coli/top top 1,00 top 22,9000 RON 22,9000 Burete magnetic DONAU, 110x57x25 mm, galben, *24/384 buc 10,00 buc 3,2000 RON 32,0000 Spray curatare whiteboard 250ml BUC 5,00 BUC 10,2800 RON 51,4000 Rezerva Whiteboard/Flipchart marker tabla Pilot VBoard Master, albastru BUC 20,00 BUC 4,7400 RON 94,8000 Rezerva Whiteboard/Flipchart marker tabla Pilot VBoard Master, negru BUC 20,00 BUC 4,7400 RON 94,8000 Rezerva Whiteboard/Flipchart marker tabla Pilot VBoard Master, rosu BUC 10,00 BUC 4,7400 RON 47,4000 ***Hartie copiator A4 80 gr./mp – 5 topuri/cut. - BRILIANT BUC 40,00 BUC 11,5000 RON 460,0000
- Număr anunț
- DA26938876
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII TAGA (CUI 18001440)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 803,30 RON
- Valoare atribuită
- 803,30 RON
- Data publicării
- 01.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.