Atribuită Cumpărare directă

Hard Disk Extern 500GB USB3.0 Verbatim HDD extern Store 'n' Go 2.5'' 500 GB USB 3.0, argintiu

Număr anunț
DA26947943
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208,40 RON
Valoare atribuită
208,40 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

208,40 RON

din 208,40 RON estimat