Atribuită Cumpărare directă

Rulment 6304 ZZ, Rulment 6304 ZZ, Rulment 6208 ZZ, Rulment 6308 ZZ

Număr anunț
DA26945141
Autoritate contractantă
SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI 26176052)
Furnizor / câștigător
REFUGIU SRL (CUI 1832240)
Cod CPV
44442000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
458,50 RON
Valoare atribuită
458,50 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

458,50 RON

din 458,50 RON estimat