Atribuită Cumpărare directă

Serviciu medicina muncii - evaluare psihologica functionari publici cu functie de decizie/atributii de control,asistenti personali (din cadrul primariei), cadre didactice, asistenti sociali, conducatori auto (< 3,5t), eliberare fisa de aptitudini

Număr anunț
DA26959231
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE ASIGURARI DE SANATATE VRANCEA (CUI 11351511)
Furnizor / câștigător
CLINICA TINEREŢII SRL (CUI 32530072)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat