Atribuită Cumpărare directă

Sistem retea WiFi de acoperire mare. Pachetul contine cel urmatoarea configuratie generica reprezentand un numar maxim de echipamente incluse 3 x Acces Point cu antena de exterior profesionala 23dbi 2 x Switch de 8port POE 1 x rack 6U de retea metalic 5 x prize aparente retea 300 m fibra optica de exterior 100 m Cablu FTP/UTP Canal cablu sau copex protectie cabluri Patchuri , pigtailuri aferente sudurilor de finra optica Doze si casete de sudura aferente sudurilor/lipiturilor Pachetul include cablare interior si exterior , consumabile tragere/prindere cabluri , mufare , sudare fibra optica , montare prize , echipemante , testare configurare , verificari finale funtionalitate retea , directionare antene si alocari IP TERMEN LIVRARE SI PUNERE IN FUNCTIUNE 31.12.2020, TERMEN GARANTIE 24 LUNI DE LA PV

Număr anunț
DA26955240
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI 18856244)
Furnizor / câștigător
TIMA MANAGEMENT SRL (CUI 17777177)
Cod CPV
32427000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.900 RON
Valoare atribuită
16.900 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.900 RON

din 16.900 RON estimat