Atribuită Cumpărare directă

Realizare sistem videointerfonie cu 7 posturi de interior, alcatuit din: - Panou de apel de exterior - 1 buc - Modul RFID pentru panoul de exterior - 1 buc - Carduri proximitate - 50 buc - Sursa de alimentare 24Vdc - 1 buc - Separator alimentare - 1 buc - Cabinet - 1 buc - Acumulator 12V 7AH - 2 buc - Modul distributie posturi interioare - 2 buc - Panou de interior - 7 buc - Sursa 12V 7Ah - 1 buc - Electromagnet + suport electromagnet - 1 set - Minibolt aplicabil - 1 buc - Buton de iesire - 1 buc - Buton iesire de urgenta - 1 buc - Protectie cablu -1 buc - Materiaole instalare - 1 set - Manopera instalare inclusa in pret

Număr anunț
DA26991116
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA SUCEAVA (CUI 16376339)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
32552600-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.100 RON
Valoare atribuită
6.100 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.100 RON

din 6.100 RON estimat