Atribuită
Cumpărare directă
1 bon consum colectiv 20buc 2 registru de casa 10buc 3 foi de parcurs 5buc 4 Stick memorie externa 64GB 2buc 5 Memorie externa 1TB 2buc 6 Folii plastic A4 100buc 2buc 7 Dosar plastic cu sina A4 25buc 6buc 8 Etichete autocolante 38x21.2mm 65buc/A4 top 100buc 1buc 9 Pix albastru 40buc 10 Textmarker galben 5buc 11 Textmarker roz 5buc 12 Baterie AA 5buc 13 Baterie R6 10buc 14 Capse nr 10 10buc 15 Biblioraft 5cm 10buc 16 Biblioraft 8cm 10buc 17 Mouse wireless 2buc
- Număr anunț
- DA26968575
- Autoritate contractantă
- BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI 4283376)
- Furnizor / câștigător
- OTI IMPEX SRL (CUI 12059460)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.249,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.249,75 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.