Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE XEROX ABSOLUT A4: 20*13.87 DOSAR PVC: 50*0.59 EVIDENTIATOR SET CU 6 BUC: 1*18.91 FOLIE PROTECTIE: 2*10.08 DOSAR CARTON SINA: 100*0.42 CORECTOR: 2*2.94 CORECTOR TIP PIX: 1*2.10 AGRAFE BIROU: 3*0.84 PLIC C4: 50*0.34 PLIC C5: 100*0.21 PLIC C6: 100.0.09 SCOTCH MARE: 1*2.94 SCOTCH: 1*2.10 SCOTCH MIC: 1*1.68 FOAIE PREZENTA: 3*5.46 NIR: 2*5.46 CAPSE 24/6: 3*1.26 PIX: 10*0.84 BURETIERA: 1*2.52 CONDICA A4 CADRE DIDACTICE: 3*16.81
- Număr anunț
- DA26926712
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr. 1 sat Lunca Banului (CUI 28515139)
- Furnizor / câștigător
- IMPRIMATE SRL (CUI 5116422)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 544,62 RON
- Valoare atribuită
- 544,62 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.