Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL VA CUPRINDE URMATOARELE: PARCHET PROGRES 10MM C32 D3789 NUC AM-V 4017385 - 83 PACHETE; PLINTA PARCH CANAL 10456-6011 NUC WALNUT 4017435 - 40 BUC; COLT INT PLINTA 10456-6011 NUC WALNUT 4/ 4017440 - 4 SET ;COLT EXT PLINTA 10456-6011 NUC WALNUT 2/ 4017445 - 2 SET; CAPETE ST/DR PLINTA 10456-6011 NUC WALNU 4017450 - 2 SET ; ELEMENT IMB PLINTA 10456-6011 NUC WALNUT 4017454 - 4 SET ; FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) 4008825 - 6 ROLE; PROFIL NUC 90CM 3104 TREC.NIVEL 41MM - 4 BUC; 4017514 PROFIL ALU.TREAPTA 25X10 OLIV S46OL3M - 1 BUC.
- Număr anunț
- DA26975689
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Nicolae Iorga (CUI 4205505)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44112240-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.387,91 RON
- Valoare atribuită
- 7.387,91 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.