Atribuită
Cumpărare directă
asigurare RCA Microbuz : Fiat Ducato, nr. locuri 17, capacitate cilindrica=2287 cmc, putere 88 kw, masa.max.=4005 kg. Valabilitate Rca 12 luni ,perioada 31.12.2020-30.12.2021 Mod de plata= anticipat si integral Prima de asigurare anuala RCA = 1096.19 Ron
- Număr anunț
- DA26954846
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Kun Kocsard (CUI 13647859)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.995,99 RON
- Valoare atribuită
- 2.995,99 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.