Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA FATA DE TERTI, CONFORM SOLICITARILOR DIN CAIETUL DE SARCINI ATASAT, FRANSIZA 0, ACHIZITIA SE VA FINALIZA PRIN INCHEIEREA UNUI CONTRACT, PE O PERIOADA DE 12 LUNI. CONTRACTUL TREBUIE SA ACOPERE ACORDAREA DE DESPAGUBIRI FATA DE TERTE PERSOANE PENTRU EVENIMENTELE ASIGURATE PRODUSE IN TIMPUL DE VALABILITATE A CONTRACTULUI DE ASIGURARE CA URMARE A DESFASURARII ACTIVITATII ACHIZITORULUI. RISCURILE SOLICITATE IN CAIETUL DE SARCINI SUNT MINIMALE FIIND COMPLETATE CU RISCURILE ACORDATE SUPLIMENTAR DE OFERTANT.
- Număr anunț
- DA26950795
- Autoritate contractantă
- SC SALUBRITATE 2000 SA (CUI 13031718)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.088 RON
- Valoare atribuită
- 6.088 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.