Atribuită Cumpărare directă

Unitate centrala I5-9400,MBH310, 8GB, DDR4, SSD 256GB, CASE+SURSA 500W+KIT TASTATURA+MOUSE, dvd rw, placa retea rj 45 Monitor AOC 23.6 m2470sw, led, hdmi Licență sistem operare Windows 10 Pro Ups n joy renton 650 usb

Număr anunț
DA26934756
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.717,94 RON
Valoare atribuită
5.717,94 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.717,94 RON

din 5.717,94 RON estimat