Atribuită Cumpărare directă

MANUSI NITRIL NEGRE, 100 BUC/CUTIE AQL 1,5 Marimea M,

Număr anunț
DA27030165
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit Nr. 19 Sibiu (CUI 4624961)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.188,30 RON
Valoare atribuită
1.188,30 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.188,30 RON

din 1.188,30 RON estimat