Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de betonare si aducere la cota asfaltului a caminelor de vizitare pentru canalizare cu cautarea si identificarea caminelor astupate de primul strat de asfalt, taierea asfaltului, ridicarea nivelului caminului prin betonare astfel incat capacul sa ramana la nivelul stratului de uzura de asflat
- Număr anunț
- DA27012418
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
- Furnizor / câștigător
- URSU CATALIN (CUI 30513067)
- Cod CPV
- 45262300-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.