Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania pune la dispozitia beneficiarului: 65 X Tableta Allview Viva H1003LTE PRO, tableta care are urmatoarele specifiicatii : TIP ECRAN : IPS PROCESOR : OCTA-CORE HELIO 4X1.65 + 4x2.35 BATERIE : 6000 mAh RAM: 3 GB STOCARE : 32 GB CAMERA PRINCIPALA : 5 MP CAMERA SECUNDARA ( FRONTALA ) : 2 MP WI-FI : DA. Aceasta solutie vine impreuna cu : 65 X Sandbox National cu 5GB trafic national . Costul total lunar este de 6 euro fara TVA/bucata. Perioada contractuala = 24 luni. Valoarea abonamentului lunar este de 390 euro fara tva. Valoarea abonamentului pe o perioada contractuala de 24 luni este de 9.360 euro fara tva, reprezentand 46.231,84 ron fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 1 Euro = 4,9393 Ron, valabil pentru 02.12.2020.

Număr anunț
DA26954109
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COTESTI (CUI 26803216)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.231,84 RON
Valoare atribuită
46.231,84 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.231,84 RON

din 46.231,84 RON estimat