Atribuită Cumpărare directă

Rola sterilizare cu pliu avand latimea de 300mm si lungimea de 100m, prevazuti cu indicatori pentru sterilizarea cu abur si etilenoxid. Produsul are marcaj CE

Număr anunț
DA26962866
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
YDNA PRODEXIM S.R.L. (CUI 9900065)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.856 RON
Valoare atribuită
2.856 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.856 RON

din 2.856 RON estimat