Atribuită Cumpărare directă

Achiziție servicii IT de lucru colaborativ pentru documente partajate pentru un număr de 10 conturi(utilizatori) de acces gSuite Business Standard pe o perioadă de 4 luni (licență, drept de utilizare). Valoarea de 2.400 lei + TVA este aferentă celor 4 luni de acces.

Număr anunț
DA26984651
Autoritate contractantă
JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
Furnizor / câștigător
ITPS SRL (CUI 17236996)
Cod CPV
72263000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat