Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta nr.1294003.4/20.11.2020

Număr anunț
DA26927594
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI 16730672)
Furnizor / câștigător
CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 13808750)
Cod CPV
31731100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.973,18 RON
Valoare atribuită
10.973,18 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.973,18 RON

din 10.973,18 RON estimat