Atribuită Cumpărare directă

Monetar personalizat (50 set/bloc), autocopiativ, 2 exemplare, alb/verde, bloc 30 Borderou incasari A5 (50 set/bloc), autocopiativ, 2 exemplare, alb/verde, bloc 30 Registru de casa A4 (50 set/bloc), nepersonalizat, autocopiativ, 2 exemplare, alb/verde buc 10 Condica de prezenta A4, hârtie albă 70 gr,copertată buc 8 Bon de consum simplu buc 8 Registru de intrare- iesire buc 2

Număr anunț
DA26957937
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI 10852395)
Cod CPV
22000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.319,20 RON
Valoare atribuită
1.319,20 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.319,20 RON

din 1.319,20 RON estimat