Atribuită Cumpărare directă

: Multif. laser A4 mono fax HP LJ M130fn G3Q59A HP LaserJet Pro MFP M130fn; print, scan, copy, fax; A4, max 22ppm, max 600x600dpi HP FastRes 1200, 256MB RAM, procesor 600MHz, fpo 7.3 sec, tava 150 coli, ADf 35 coli, limbaje PCLmS, URF, PWG, ecran LCD cu pictograme; scan: CIS, flatbed, color, 24 bit adincime de culoare, 256 niveluri de gri, formate JPEG, RAW (BMP), PNG, TIFF, PDF, volum de scanare recomandat lunar 150 - 1.500 scanari; copy : max 22 ppm, rezolutie 600x400 dpi, fco 10.1 sec, max 99 copii, zoom 25-400%; fax : 33.6kbps, rezolutie max 300x300 dpi, apelare rapida pina la 120 numere; USB 2.0, Ethernet, toner in-box 700 pag, max 10.000pag/luna, recomandat 150-1.500 pag/luna, functii software : tehnologie Instant-on, HP Auto-On/Auto-Off, cartuse JetIntelligence; imprimare mobila : Apple AirPrint, HP ePrint, Google Cloud Print 2.0, certificat Mopria; consumabile ulterioare : toner 17A (CF217A, 1.6k pag), drum 19A (CF219A, 12k pag). i-Fi Direct; consumabile ulterioare : toner 17A (CF217A, 1.6k pag), drum 19A (CF219A, 12k pag)

Număr anunț
DA26979246
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
DATIS COMPUTERS SRL (CUI 12017006)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
747,06 RON
Valoare atribuită
747,06 RON
Data publicării
06.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

747,06 RON

din 747,06 RON estimat