Atribuită Cumpărare directă

Laptop cu procesor Intel® Core™ i5-10300H pana la 4.50 GHz, 15.6", Full HD, 144Hz, 16GB

Număr anunț
DA26978940
Autoritate contractantă
SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI 11534322)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.361,40 RON
Valoare atribuită
83.361,40 RON
Data publicării
05.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83.361,40 RON

din 83.361,40 RON estimat