Atribuită Cumpărare directă

VERIFICARI PRAM = 8 BUC Revizie tablouri Electrice= 9 BUC

Număr anunț
DA26931321
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "DUILIU ZAMFIRESCU" ODOBESTI (CUI 4350793)
Furnizor / câștigător
SĂFTOIU ELECTRIC SMB S.R.L. (CUI 40837354)
Cod CPV
71632200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
30.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat