Atribuită Cumpărare directă

ambroxol 120tb/0.55 ambroxol sir 12fl/11.93 paxeladine sir 10fl/27.52 erdomed 100tb/1.65

Număr anunț
DA26934476
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33670000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
649,36 RON
Valoare atribuită
649,36 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

649,36 RON

din 649,36 RON estimat