Atribuită
Cumpărare directă
Echipamente de protectie conform - ADV1184068 Cod produs Denumire produs UM Cant Pret unitar LEI fara TVA Pret total LEI fara TVA 0542SH "BONETA CU ELASTIC 100/SET Bonete medicale tip capeline Culoare alb Fabricate din polipropilena - material netesut Prevazute cu elastic Forma rotunda Marime universala Produs de unica folosinta Rezistenta la purtat Nu se scamoseaza, nu irita pielea, impermeabila, antistatic Ambalare 100 bucati / set" SET 2 28.00 56.00 - "Halat polar Aspect elegant, confort maxim, rezistenta sporita. Destinate industriei alimentare, farmaceutice sau spitalelor, ideal pentru utilizarea de catre medici, asistente in cabinete medicale, spitale, policlinici, etc. Produsele au o gama variata de culori si sunt realizate din materiale agreate de normele UE: 100% polyester. Marimi disponibile: S - XXXL. Marime S = 1 buc Marime M = 2 buc Marime L = 2 buc Marime XL = 3 buc Marime XXL =2 buc" Buc 10 107.14 1071.40 C204 "MANUSI DIN NAILON IMPREGNATE TOTAL CU TEHNOLOGIA SPUMA DE NITRIL + PICOURI IN PALMA NFT TOTAL Manusi tricotate din fibre sintetice impregnata total cu tehnologie NFT pe baza de nitril, manseta elastica. Priza foarte buna in mediu umed, uleios si uscat. Rezistenta sporita la abraziune datorita picourilor din palma Risc mecanic, caldura. Produs cu tratament antimicrobial Sanitized®, substanta biocida activa dezinfectanta si antibacteriana. Tratamentul are un efect permanent asupra mentinerii sigurantei si igienei manusilor prin eliminarea sau reducerea p
- Număr anunț
- DA26982365
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.185,35 RON
- Valoare atribuită
- 5.185,35 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.