Atribuită
Cumpărare directă
FIER BETON NETED 6.0 ,CUIE UZ GENERAL 70,CUIE UZ GENERAL 150,CUIE UZ GENERAL 200,TABLA CUTATA D12 ROSU RAL 3011 0.3X920X2000,CONEXPAND CU CAMASA 16MM M12X200 214.66.02/01,SURUB PT LEMN 4.8X35 7504K SAIBA M/C-RAL3011(250BUC),COLTAR PERFORAT 90 TIP 4 90X90X65X2.5 ZA 953.95.01
- Număr anunț
- DA27031131
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUCOV (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI BUCOV) (CUI 2843531)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
- Cod CPV
- 44334000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.589,77 RON
- Valoare atribuită
- 3.589,77 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.