Atribuită
Cumpărare directă
175 pachete Sandbox 5GB + TAB la 6,5 Euro fara TVA / pachet lunar . Pachetul include : Tableta Allview Viva H1003LTE PRO/1 + sim cu internet lunar de 5 GB trafic national inclus. Traficul efectuat după depăşirea traficului inițial lunar nu este taxat. Viteza maxima pentru traficul suplimentar este de până la 128 Kbps download, respectiv 64 Kbps upload. Perioada contractuala 24 de luni Abonament lunar: 1137,50 euro fara TVA Cost total oferta : 27.300 euro fara TVA, ceea ce reprezinta 134.821,05 ron fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 1 Euro = 4,9385 valabil pentru 08.12.2020.
- Număr anunț
- DA27012122
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRINDU (CUI 4231857)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.821,05 RON
- Valoare atribuită
- 134.821,05 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.