Atribuită Cumpărare directă

Manusi de unica folosinta nitryl marimea L Manusi fabricate din nitryl,in conformitate cu SR EN ISO 455-2:2010,se permite introducerea si alunecarea cu usurinta a mainii in interiorul manusilor,de tip ambidextru,ambalare :100 buc/cutie,diverse marimi,Respecta cerintele esentiale de sanatate si securitate dovedite prin prezenta certificatului de conformitate.Sunt etichetate ambalajele cu denumire produs,denumire producator,data fabricatiei,nr lot,termen de valabilitate.,mod utilizare,marcaj CE.

Număr anunț
DA26987269
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.200 RON
Valoare atribuită
34.200 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.200 RON

din 34.200 RON estimat