Atribuită
Cumpărare directă
741442-100ml (3-Aminopropyl)triethoxysilane >98.0%, Sigma 100ml 1*398=398 593648-250ML Phytic acid solution 50 % (w/w) in H2O, Sigma 250ml 1*389=389 T0200-250g Tannic acid , Sigma 250g 1*274=274 A14965AE Tetraethoxysilane 98% Alfa Aesar 100ml 1*133=133 A14965AP Tetraethoxysilane 98% Alfa Aesar 500ml 1*218=218 . Livrare 6 sapt. Benef: Chimie drd Ovari-Szenkovits - 120 Marian
- Număr anunț
- DA26961035
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.412 RON
- Valoare atribuită
- 1.412 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.