Atribuită Cumpărare directă

DIBLU PLASTIC PT POLISTIREN 10/70 - 500 BUC - 0.11 RON/BUC DIBLU VATA BAZALTICA CUI METALIC 10/180 - 10 CUTII - 168 RON/CUTIE TOTAL: 1735 RON

Număr anunț
DA26977020
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44115000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.735 RON
Valoare atribuită
1.735 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.735 RON

din 1.735 RON estimat