Atribuită
Cumpărare directă
Descriere: Producator: ANTIBIOTICE S.A. IASI Forma de prezentare:Cutie x 10 flacoane din sticla incolora, capacitate 10ml/15ml/17ml, inchise cu dop din cauciuc sigilat cu capsa din aluminiu prevazuta cu disc din polipropilena,continand pulbere pentru solutie injectabila/perfuzabila; Pretul este pe cutie fara TVA; TVA = 9%; FACTURA SPITAL
- Număr anunț
- DA26963603
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA CARANSEBES (CUI 3228209)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI 13591928)
- Cod CPV
- 33651200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.880 RON
- Valoare atribuită
- 11.880 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.