Atribuită Cumpărare directă

PUNGI ZIPLOCK 15X220 5SET,PUNGI ZIPLOCK 80X120 11SET,HARTIE AMBALAJ 50COLI,PUNGI ZIPLOCK 100X150 2SET,SACOSE 1BUC,PLIC C4 SILICONIC 40BUC

Număr anunț
DA26964836
Autoritate contractantă
MUZEUL SECUIESC AL CIUCULUI (CUI 4367876)
Furnizor / câștigător
ZENIT PLUSZ SRL (CUI 18849662)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,03 RON
Valoare atribuită
184,03 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,03 RON

din 184,03 RON estimat