Atribuită
Cumpărare directă
Tabla interactiva IQboard Foundation 82" 209 cm Multi touch 10 puncte software in limba romana Special adaptate pentru mediul educational din Romania, noile modele de table interactive Foundation 82" (209 cm) cu tehnologie de ultima-generatie Digital Vision Touch, mizeaza pe usurinta in utilizare pentru profesori, functionalitatea incorporata, actualizand experienta de predare la un nivel high-tech pentru invatamantul prescolar, primar, gimnazial, liceal sau universitar. Tablele interactive Foundation se integreaza nativ cu solutiile de invatamant la distanta prin Zoom Google Meet Hangouts Starlef Microsoft Teams si orice alta aplicatie de invatamant la distanta sau videoconferinta sprijind modul de predare interactiv Astfel, tot ceea ce lucrati pe tabla interactiva poate fi vazut fara niciun alt accesoriu de ceilalti participanti in timp real Mai mult, prin functia de a permite control, participantilor li se poate permite sa interactioneze in timp real cu continutul lectiei curente. Software Interactive Education Platform in limba romana, ce sporeste interactiunea didactica intre profesor si elev Software multidisciplinar integrat in curricula specifica pentru chimie, biologie, fizica, matematica etc Software licentiat pentru un numar nelimitat de utilizatori, disponibil atat in limba romana, cat si in limba tuturor minoritatilor. Software multi page care permite lucrul in mai multe pagini simultan si navigarea intre acestea Include si software in limba romana.
- Număr anunț
- DA27032734
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIRONEASA (CUI 17130480)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 30195200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.956 RON
- Valoare atribuită
- 10.956 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.