Atribuită Cumpărare directă

48218000-9 Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2) DESCRIERE: Licenta de volum Office Professional Plus 2019 SNGL OLP NL (OPEN) Academic MICROSOFT 79P-05717

Număr anunț
DA27030576
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GHEORGHE MIRON COSTIN (CUI 4301308)
Furnizor / câștigător
FORTE SYSTEMS SRL (CUI 1884258)
Cod CPV
48218000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.155 RON
Valoare atribuită
2.155 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.155 RON

din 2.155 RON estimat