Atribuită Cumpărare directă

Achizitie publica Servicii dezinfectie sediu Directia de Asistenta Sociala -Dezinfectie-1500mpx0,8lei/mp= 1.200 lei. Achizitie este valabila pentru doua operatiuni pe 04.12.2020 si 11.12.2020 Pretul este final ,firma nu este platitoare TVA.

Număr anunț
DA26967311
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
Furnizor / câștigător
DEZIN - TOTAL SRL (CUI 26408160)
Cod CPV
90923000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat