Atribuită
Cumpărare directă
2 aparate de aer condiționat Yamato YW12IG7 12000 BTU , Inverter, A ++, Clasa A++ racire si A+ incalzire Kit de instalare in limita a 6 metri de traseu frigorific Garantie 36 luni Montaj inclus . Demontarea aparatele vechi şi instalarea noile aparate de aer condiţionat în locaţia stabilită de beneficiar sunt incluse în prețul ofertat.
- Număr anunț
- DA27032056
- Autoritate contractantă
- Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
- Furnizor / câștigător
- SUPER KLIMA INSTALATII SR.L. (CUI 15885733)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.670,58 RON
- Valoare atribuită
- 2.670,58 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.