Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 - 75 topuri; pix mina albastra - 15 buc.; file protectie A4 - 10 seturi; capsator 40 coli - 2 buc.; plic C4 autoadeziv - 100 buc.; plic C5 autoadeziv - 200 buc.; plic C6 autoadeziv - 300 buc.; dosar sina pvc si perforatii - 200 buc.; dosar sina carton - 100 buc.; text marker - 10 buc.; creion corector - 10 buc.; biblioraft - 10 buc.; suport dosare plastic vertical - 10 buc.; notes adeziv index - 10 buc.; notes adeziv 20x75 - 10 buc.; calendar perete - 8 buc.; calendar birou - 8 buc.; perforator metalic - 2 buc.; sfoara canepa - 5 buc.; pasta corectoare - 5 buc.; stick usb 16G - 1 buc.; foarfeca 21 cm - 3 buc.
- Număr anunț
- DA27006610
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAESTI (PRIMARIA MIHAESTI) (CUI 4122540)
- Furnizor / câștigător
- SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.943,63 RON
- Valoare atribuită
- 1.943,63 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.