Atribuită
Cumpărare directă
Etajera 4 usi Louis Philippe - 2 buc. Etajera 3 sertare late Louis Philippe - 2 buc. Coloana intermediara Louis Philippe - 3 buc. Set 2 pereti terminali Louis Philippe - 1 buc. Birou directorial Louis Philippe - 1buc. Retur birou directorial Louis Philippe - 1 buc. Masa sedinta extensibila Louis Philippe - 1buc. Masuta cafea Louis Philippe - 1 buc. Scaun Aloisia fara brate stofa 050 - 8 buc. Scaun directorial Sorescu stofa 050 - 1buc. Canapea 3 loc.ext.Roma stofa 050 - 1 buc. Fotoliu Roma stofa 050 - 2 buc. Transport si montaj - 1 buc.
- Număr anunț
- DA26998240
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
- Furnizor / câștigător
- MOBEXPERT CALARASI SRL (CUI 14286710)
- Cod CPV
- 39130000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.398,12 RON
- Valoare atribuită
- 30.398,12 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.