Atribuită Cumpărare directă

Microsoft Windows 10 Pro, 64 bit, Engleza, OEM, DVD Windows 10 este familiar si usor de utilizat, cu o multime de similitudini cu Windows 7, inclusiv meniul start. Acesta portneste rapid, are securitate inclusa pentru a va ajuta sa pastrati fisierele in conditii de siguranta, si este proiectat pentru a lucra cu software-ul si hardware-ul pe care il aveti deja. Face ca web-ul sa functioneze la fel ca tine Microsoft Edge va permite sa va deplasati rapid in navigarea pe care o faceti. Scrieti sau atasati note direct pe paginile web si impartasitile cu altii, cititi articole online gratuite fara alte distrageri, si salvati articolele preferate pentru un acces convenabil mai tarziu. Ferestrele multiple va ajuta sa va terminati treaba cat mai rapid Fixati pana la patru ferestre pe un singur ecran, in acelasi timp, si creati desktop-uri virtuale de fiecare data cand aveti nevoie de mai mult spatiu, sau doriti sa grupati in functie de proiect, cum ar fi aplicatii Office pentru munca si jocuri pentru acasa. Noul magazin Windows este locul pentru lucrurile dumneavoastra favorite Noul magazin Windows este o exprienta de shopping unificata pentru orice dispozitiv compatibil cu Windows 10. Cautati in magazin de pe PC, tableta sau telefon si descarcati usor si gratuit aplicatii, jocuri, muzica, filme si seriale TV. Aplicatii incluse care functioneaza pe toate dispozitivele tale Windows 10 vine cu o mare varietate de aplicatii cum ar fi: Harti, Fotografii, e-

Număr anunț
DA27020648
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI 21307548)
Furnizor / câștigător
TAP AUTO FUTURE S.R.L. (CUI 40629191)
Cod CPV
48624000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
552,30 RON
Valoare atribuită
552,30 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

552,30 RON

din 552,30 RON estimat